Gamway Apps Mortgage My Favourite Contact Us Whatsapp
 
Add My Favourite
Price $1M (G.F)
$2M(HOS)
Diamond Hill High
Gross: 193ft² @$5,181/ft²
Saleable: 147ft² @$6,803/ft²
Property No.: D132220
Add My Favourite
Price $3.1M
Diamond Hill High
Gross: 579ft² @$5,354/ft²
Saleable: 443ft² @$6,998/ft²
Property No.: W041370
Add My Favourite
Price $2.2M
Rent $8,800
Diamond Hill High
Gross: 200ft² @$11,000/ft²
Saleable: 153ft² @$14,379/ft²
Property No.: H165241
Add My Favourite
Price $0.99M (G.F)
Diamond Hill High
Gross: 183ft² @$5,410/ft²
Saleable: 140ft² @$7,071/ft²
Property No.: R150038
Add My Favourite
Rent $8,500
Diamond Hill High
Gross: 211ft² @$40/ft²
Saleable: 161ft² @$53/ft²
Property No.: Y158007
Add My Favourite
Price $1.98M
Diamond Hill High Studio
Gross: 200ft² @$9,900/ft²
Saleable: 153ft² @$12,941/ft²
Property No.: Y133561
Add My Favourite
Price $2.3M (G.F)
Diamond Hill High Studio
Gross: 194ft² @$11,856/ft²
Saleable: 149ft² @$15,436/ft²
Property No.: W166860
Add My Favourite
Price $0.99M (G.F)
Diamond Hill
Gross: 183ft² @$5,410/ft²
Saleable: 140ft² @$7,071/ft²
Property No.: R150038
Add My Favourite
Price $0.99M (G.F)
$1.88M(HOS)
Diamond Hill
Gross: 202ft² @$4,901/ft²
Saleable: 155ft² @$6,387/ft²
Property No.: W042326
Add My Favourite
Price $1.08M (G.F)
$1.88M(HOS)
Diamond Hill Studio
Gross: 194ft² @$5,567/ft²
Saleable: 147ft² @$7,347/ft²
Property No.: W009948