Gamway Apps Mortgage My Favourite Contact Us Whatsapp
 
Add My Favourite
Price $5.95M (G.F)
Ngau Chi Wan High 3Rooms
Gross: 693ft² @$8,586/ft²
Saleable: 591ft² @$10,068/ft²
Property No.: D080891
Add My Favourite
Price $1.25M
Ngau Chi Wan Low
Property No.: D124020
Add My Favourite
Price $5.8M (G.F)
Ngau Chi Wan High 3Rooms
Gross: 693ft² @$8,369/ft²
Saleable: 590ft² @$9,831/ft²
Property No.: D092786
Add My Favourite
Price $7.28M
Ngau Chi Wan High 3Rooms
Gross: 684ft² @$10,643/ft²
Saleable: 582ft² @$12,509/ft²
Property No.: D080925
Add My Favourite
Price $4.5M (G.F)
Ngau Chi Wan Low 2Rooms
Gross: 568ft² @$7,923/ft²
Saleable: 484ft² @$9,298/ft²
Property No.: Y119377
Add My Favourite
Price $4.5M (G.F)
Ngau Chi Wan Low 2Rooms
Gross: 568ft² @$7,923/ft²
Saleable: 484ft² @$9,298/ft²
Property No.: Y119377
Add My Favourite
Price $6.5M
Rent $16,000
Ngau Chi Wan High 2Rooms
Gross: 505ft² @$12,871/ft²
Saleable: 431ft² @$15,081/ft²
Property No.: D126880
Add My Favourite
Price $1.18M
Ngau Chi Wan Low
Property No.: H156615
Add My Favourite
Price $1.2M
Ngau Chi Wan Low
Property No.: D106184
Add My Favourite
Price $5.8M (G.F)
Ngau Chi Wan High 3Rooms
Gross: 694ft² @$8,357/ft²
Saleable: 592ft² @$9,797/ft²
Property No.: W081870