Gamway Apps Mortgage My Favourite Contact Us Whatsapp
 
Add My Favourite
Price $4.8M
Ngau Chi Wan High
Gross: 680ft² @$7,059/ft²
Saleable: 568ft² @$8,451/ft²
Property No.: W042167
Add My Favourite
Price $4.5M
Ngau Chi Wan High 3Rooms
Saleable: 568ft² @$7,923/ft²
Property No.: D120415
Add My Favourite
Rent $17,500
Ngau Chi Wan High 2Rooms
Gross: 680ft² @$26/ft²
Saleable: 568ft² @$31/ft²
Property No.: W082002
Add My Favourite
Price $4.1M
Ngau Chi Wan Low 3Rooms
Gross: 656ft² @$6,250/ft²
Saleable: 548ft² @$7,482/ft²
Property No.: W038265
Add My Favourite
Rent $14,000
Ngau Chi Wan High 2Rooms
Gross: 495ft² @$28/ft²
Saleable: 414ft² @$34/ft²
Property No.: D096603
Add My Favourite
Rent $14,800
Ngau Chi Wan High 2Rooms
Gross: 495ft² @$30/ft²
Saleable: 414ft² @$36/ft²
Property No.: D085391
Add My Favourite
Price $4.5M
Ngau Chi Wan 3Rooms
Saleable: 568ft² @$7,923/ft²
Property No.: D120415
Add My Favourite
Rent $13,300
Ngau Chi Wan Low 2Rooms
Gross: 495ft² @$27/ft²
Saleable: 414ft² @$32/ft²
Property No.: F119213
Add My Favourite
Rent $17,500
Ngau Chi Wan High 2Rooms
Gross: 680ft² @$26/ft²
Saleable: 568ft² @$31/ft²
Property No.: W082002
Add My Favourite
Price $3.05M (G.F)
$4.5M(HOS)
Ngau Chi Wan 3Rooms
Gross: 656ft² @$4,649/ft²
Saleable: 548ft² @$5,566/ft²
Property No.: D091647